Przeprowadzamy Klientów przez cały proces, od wyceny i doradztwa, po projektowanie i wykończenie wnętrz. Prace realizujemy zgodnie z ustalonym harmonogramem, mieszcząc się w zaplanowanym budżecie. Dbamy o najwyższą jakość asortymentu wyposażenia, dostarczając profesjonalny serwis i obsługę gwarancyjną. W kontaktach z Klientami stawiamy na budowanie dobrych relacji oraz otwartą i szczerą komunikację.

CO NAS WYRÓŻNIA

WŁASNE EKIPY REMONTOWE

Dysponujemy szeroką kadrą specjalistów wykonujących pełen zakres usług. Wszystko po to, aby zrealizować ciekawe i oryginalne projekty wnętrz. Prowadzimy prace projektowe, wykończeniowe, hydrauliczne, elektryczne oraz stolarskie. Koordynujemy całość procesu, tak abyś mógł w tym czasie mógł spać spokojnie.

CAŁY PROCES REMONTOWY

Zajmiemy się całym procesem remontu i zadbamy o najdrobniejsze szczegóły, aby na koniec przekazać Ci w pełni wykończone mieszkanie. Nie musisz się o nic martwić, nasi specjaliści zrobią wszystko za Ciebie. Służymy również pomocą i profesjonalnym doradztwem.

15 LAT DOŚWIADCZENIA

Już od 15 lat zajmujemy się remontami i urządzaniem wnętrz, nabywając doświadczenie i wiedzę aktualną z nowymi trendami. Realizowaliśmy międzynarodowe projekty między innymi w Londynie, Paryżu, Monte Carolo, Warszawie oraz Trójmieście.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zrealizujemy wszystkie zadania zgodnie z harmonogramem prac, mieszcząc się w zaplanowanym budżecie. Oferujemy szybką i sprawną reakcję na wyzwania z jakimi wiąże się każdy proces wykończenie wnętrz.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

Uważamy, że profesjonalizm i rzetelność to klucz do realizacji perfekcyjnych projektów, dlatego staramy się mieć w swoich szeregach najlepszych specjalistów.

Zapraszamy do naszego sklepu online z armaturą łazienkową

Wyłączny dystrybutor produktów wyposażenia łazienek znanych brytyjskich marek, nagradzanych licznymi nagrodami i certyfikatami. W ofercie znajdziesz produkty z Wielkiej Brytanii. Wyróżnia je najwyższej klasy wykonanie i materiały doskonałej jakości – stal, ceramika, drewno, konglomeraty.